Horror Alarm Circus Party

Dünün yöntemlerini bugünün dünyasında kullanmakta ısrar eden kişi, yarının işinde olmayacaktır. :)

Event Info

26 Ekim 2018
08:00 PM
6:45 Kaybedenler Kulübü Ankara

Büyük bir hayran kitlesi bulunan Horror Alarm Circus, yıla damgasını vuracak house party ile yeniden karşında! Müzik ve costplay şöleni yaşanacak gecede; Türkiye'nin önde gelen elektro DJ'lerinin performanları 6:45 KK Club'da sahneye taşınıyor. İlklerin partisi olma özelliğini taşıyan Horror Alarm Circus Party ile FTN Organizasyon sınırları zorlayan şovlarla unutulmaz anlar yaşatacak.
Gece yarısı doluluk sınırlarını aşması beklenen mekan kapılarını kapatarak katılımcılara unutamayacakları gösteriler sunacak. Sen de partiye hazır mısın? Tarzını yarat ve bize katıl...Sadece saatler kaldı.

Bilet fiyatları: 
Ön satış 30 ₺ - ( Sold Out )
Kapı satış 35 ₺ - ( Sold Out)
1 içki bedava.

Etkinlik Detayları

Kapı açılış ve party başlangıcı:

FTN Organizasyon genç yetenekleri ağırlıyor.Türkiye'nin önde gelen dans müzik istasyonunun da katılacağı Horror Alarm Circus Party, elektronik müzik tutkunlarına kapılarını açacak.

Kostüm Yarışması:

Gerçekleştirilecek "Horror Alarm Circus Party" etkinliğinde, tasarım yarışmasında finale kalan 10 kostümü giyen katılımcılar jüri karşısına çıkacaklar. Parti temasına uygun renklerle tasarlanan kostümler, katılımcıların beğenisine sunulacak. Jürinin değerlendirmesi sonucu birinciliği kazanan tasarıma ödül verilecek. Yarışmada diğer dereceye girenlere de ödülleri verilecek.

DJ Performans:

Elektronik müziğin en iyi isimlerinden ve son yılların en çok konuşulan partisi Horror Alarm'ın kurucusu Dorukhan Çağlar'ın yetenekli DJ'leri, Ankara’da hafızalara kazınan önceki performanslarının ardından ilk kez Horror Alarm Circus Party'de setin başına geçecek. 

Tam Gaz Eğlence:

FTN Organizasyonun düzenlediği partide eğlencenin kalbi Ankara'da atacak. Gece yarısı doluluk sınırlarını aşması beklenen mekan kapılarını kapatarak katılımcılara unutamayacakları gösteriler sunacak. 

Şov Başlangıcı:

Elektronik müziğe yeni bir soluk getiren FTN Organizasyonun görsel ekibinin sınırları zorlayan şovu eşliğinde Horror Alarm Circus Party sahneye taşınacak ve katılımcılar da dans için sahneye davet edilecek.

Çılgın eğlence:

DJ'lerin çaldıkları hareketli müzikler eşliğinde dans eden katılımcılar hareketli görüntüler sergileyecek. Giydikleri temalı kostümleriyle şovlarını sergileyen kadın dansçılar ilgiyle izlenecek. Türkiye'de tek olma özelliğine sahip Horror Alarm Circus Party, sabaha kadar çılgın eğlencelere evsahipliği yapacak. 

  

 

Bizi Takip Etmeyi Unutma;

      

 

 

 

 

 

 Musa Aksoy