Horror Alarm Party

Dünün yöntemlerini bugünün dünyasında kullanmakta ısrar eden kişi, yarının işinde olmayacaktır. :)

Event Info

27 Ekim 2017
10:00 PM
6:45 Kaybedenler Kulübü Ankara

Olağanüstü karanlık, korku dolu ve dj performansları eşliğinde inanılmaz house party gösterisi ile dans etmek ister misin? FTN Organizasyon'un düzenlediği ve korkunç kıyafet temalı partinin heyecanına hazır mısın? Kampüste, internette, orada burada gezerken sürprizlerle karşılaşıyorsan, asıl sürprizler seni Horror Alarm'da bekliyor. Eğer sen de bir zombi olabiliyorsan; kıyafetini giy ve Horror Alarm partimize katıl...Mekanımız özel ürpertici bir sahne ile dekore edilecek. Parlak bir yoldan mekana girecek, inanılmaz müzikler eşliğinde sınırsız dans ve temalı kokteyllere ulaşabileceksin...

Bilet fiyatları: 
Ön satış 30 ₺ 
Kapı satış 35 ₺
1 içki bedava.

 

 

Etkinlik Detayları

Başlangıç:

22:00'de kapı açılışı işe birlikte konsepte uygun kıyafetli gelen katılımcılardan başlamak üzere mekana giriş. 

Lazer gösterileri:

Gösteri amaçlı tasarlanan özel yeşil lazer ile efekt kontrol sistemleri, sis makineleri, hazer ve özel efekt aynaları kullanılarak mekanda 3 boyutlu geometrik görüntüler oluşturalacak, ışın taramaları ve zaman tünelleri ile şovlar başlayacaktır. 

DJ performansları:

DJ Emrah ve Dj Musa'nın süper mixleriyle birlikte ilerleyen dakikalarda yükselen müziğin temposu ile parti hareketlenecektir.

Dans Gösterileri:

Horror Alarm'ın rengarenk elektronik dünyasını dans dolu bir kostüm partisi ile deneyimlemek isteyenleri çok özel bir gece bekliyor.

Kostüm Yarışması:

Renkli ve dikkat çekici kostümler arasında yarışma yapılacak. Jüri tarafından belirlenip finale kalan 10 tasarım, Horror Alarm gecesinde defilede birinci olabilmek için podyumda yarışacaktır. Finalde dereceye giren katılımcılara ödülleri sunulacaktır.

Dans ve Eğlence:

Elektronik müziğin durmak bilmeyen yükselişi ile sabaha kadar dans devam edecektir. 

Horror Alarm partimiz dans müziği eşliğinde coşmak isteyen gençler için Ankara’nın en iyi kulübünde! Katılımcılar dans pistinde hünerlerini sergileyecekler...

  

 

Bizi Takip Etmeyi Unutma;

      

 

 

 

 

 

 Musa Aksoy