Glow Party 2 - Punch Club

Dünün yöntemlerini bugünün dünyasında kullanmakta ısrar eden kişi, yarının işinde olmayacaktır. :)

Event Info

8 Mart 2014
10:00 PM
Punch Club

8 Mart 2014 Dünya Kadınlar Günü'ne özel olarak Punch Club'ta yapılacak GLOW PARTİ 2 ile karşınızdayız. Klasik bir partiden çok farklı deneyimler vaadeden Glow Party 2'nin zengin eğlence dünyası, sosyal medyada görkemli animasyonlarla tanıtılıyor. Birçok ünlü ismin de katılacağı partide eğlencenin tadını çıkarın...
Başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren FTN Organizasyon; House Music tarzının önemli isimleriyle işbirliği yaptı ve hepinizi Glow Party 2'ye bekliyor. Glow Party 2, elektronik müzikseverler için Ankara'ya gelecek DJ'lerimizle, eğlenceseverlere büyüleyici bir atmosfer yaşatacak.  

Bilet fiyatları: 
Ön satış 30 ₺ 
Kapı satış 35 ₺
1 içki bedava.

 

 

 

Etkinlik Detayları

Sanal Animasyonlar:

Glow Parti 1'de ilgiyle karşılanan, tarafımızca geliştirilen animasyon ve sinevizyon gösterisi ile parti başlayacaktır.  LED TV ekranlarında sizler için hazırlamış olduğumuz sanal karakterler canlanacak olup, parti boyunca yapay zeka ile hareket edeceklerdir :) İlerleyen saatte ise güçlü yeşil lazer show gösterileri başlayacaktır.

Lazer SHOW:

Glow Parti 2 gösterisi için tasarlanan özel yeşil lazer ile efekt kontrol sistemleri, sis makineleri, hazer ve özel efekt aynaları kullanılarak ortama 3 boyutlu geometrik görüntüler verilecek, ışın taramaları ve zaman tünelleri şovları yapılacaktır.

Robot Dansçı:

DJ Emrahın süper mixleriyle birlikte ilerleyen partyde Robot Dansçısı, glow robot kıyafetiyle sahneye çıkacaktır.

Yabancı Dans Grubu Gösterisi:

Kulüplerde takılmayı sevenler House Müzik eşliğinde çılgın dansçılarımızın şovlarını izleme imkanı bulacaklar. Heyecan verici dans gösterileri sürerken profesyonel dansçılardan oluşan başka dans grupları da gösteriye katılacaktır.

Glow Çubukları dağıtımı ve ikramlar:

Sahne ışıkları kapatılacak olup, katılımcılara  glow hediyeler dağıtılacaktır. Glow hediyelerle dans etmenin heyecanını yaşayacak olan katılımcılar rengarenk eğlenceli bir atmosfer içine gireceklerdir. Ayrıca ücretsiz glow shot içeceği dağıtılacaktır.

DJ Himm ve özel konuklar:

Ardarda gelecek House Müzik Setleriyle sahne alacak olan DJ Himm ile müzik dolu gece başlayacaktır. Müziğe olan tutkunuzu biliyoruz. Bu yüzden profesyonelce hazırlanan mix setler ile sizlere eğlenceli bir gece sunacağız. Sabaha kadar dans etmeye hazır mısınız? Birbirinden renkli ve eğlence dolu görüntülerin yaşanacağı Glow Party 2 sabaha kadar sürecektir.

 

Bizi Takip Etmeyi Unutma;

      

 

 

 

 

 

 Musa Aksoy