Glow Party 1 - The Big Bus

Dünün yöntemlerini bugünün dünyasında kullanmakta ısrar eden kişi, yarının işinde olmayacaktır. :)

Event Info

14 Aralık 2013
8:00 PM
The Big Bus 1982

Glow Parti serisinin ilk bölümüne hepinizi bekliyoruz. FTN'nin düzenlediği mükemmel glow eğlencesi, daha önceki organizasyonlarımızı kaçıranlara yeni bir fırsat sunuyor. Bu efsanevi parti sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Sizin için Ankara'nın en büyük ve çılgın partisini hazırladık. Renk cümbüşünün yaşanacağı , glow çubuklarının fırlatılacağı çılgın parti sizi bekliyor. Bu büyüleyici atmosfere sahip olacak parti, adından söz ettirecek Ankara'nın en büyük partisidir.

 

Bilet fiyatları: 
Ön satış 30 ₺ 
Kapı satış 35 ₺
1 içki bedava.

Etkinlik Detayları

Sanal Şovlar:

Glow Parti konsepti için özel olarak bilgisayarda geliştirilen animasyon ve sinevizyon gösterisi ile parti başlayacaktır. Sonrasında LED TV Ekranlarda tarafımızca geliştirilmiş sanal yüzler harekete geçecek olup, parti boyunca katılımcılara bakacaklardır  :) İlerleyen dakikalarda ise yeşil lazer show gösterileri de eşlik edecektir. 

Lazer gösterileri:

Gösteri amaçlı tasarlanan özel yeşil lazer ile efekt kontrol sistemleri, sis makineleri, hazer ve özel efekt aynaları kullanılarak mekanda 3 boyutlu geometrik görüntüler oluşturalacak, ışın taramaları ve zaman tünelleri ile şovlar başlayacaktır. 

Robot Dansçı:

DJ Emrahın süper mixleriyle birlikte ilerleyen dakikalarda Glow Robot Dansçısı, özel robot kıyafetleriyle ve glow çubuklarıyla sahne alacaktır.

Yabancı Dans Grubu Gösterisi:

House Müzik mixleri sürerken gece yarısına doğru yabancı dans grubu gösterisi başlayacaktır. Profesyonel dansçılardan oluşan bayan dans grubu ortamı daha da hızlandıracaktır.

Glow Çubukları dağıtımı ve ikramlar:

Sahne ışıkları azaltılacak olup, katılımcılara  ücretsiz glow çubukları dağıtılacaktır. Çubuklar katlanabilir ve şekil verilebilir özellikte olup, katılımcılar kendileri üzerinde süslemeler yapabilirler. Ayrıca ücretsiz glow shot içeceği ikram edilecektir.

DJ Himm ve özel konuklar:

Mükemmel House Müzik Setleriyle sahne alacak olan DJ Himm ile eğlenceli saatler devam edecek olup, herkes gönlünce dans edebilecek ve ünlü sürpriz konuklar mekanı dolduracaklardır. Sürpriz isimlerin de eşlik etmesiyle birlikte sınırsız eğlence kapanışa kadar devam edecektir.

Bizi Takip Etmeyi Unutma;

      

 

 

 

 

 

 Musa Aksoy